Kurs i korepetycje angielskiego online

Moja oferta obejmuje także kurs angielskiego online. Jest to praktyczne rozwiązanie dla osób, które chcą w ten sposób zaoszczędzić czas lub nie mają możliwości osobistego stawienia się na lekcji. Do przeprowadzenia zajęć wystarczy, by uczeń miał zainstalowany na swoim komputerze komunikator Skype, który jest bezpłatny i prosty w obsłudze. Termin i czas udzielania lekcji ustala się telefonicznie lub mailowo. Dopuszczalne jest spóźnienie w nawiązaniu uzgodnionego wcześniej kontaktu wynoszące do 20 minut. Na pocztę e-mail przesyłam ponadto swój numer konta bankowego, na które należy przelać opłatę za angielski online jeszcze przed przeprowadzeniem lekcji. Zapraszam na korepetycje z angielskiego online 

 

 Angielski korepetycje online - korepetycje na wysokim poziomie   

Posiadam certyfikaty IELTS i Cambridge, dzięki czemu jestem uprawniony do nauczania języka angielskiego w polskim systemie oświatowym. Korepetycji udzielam już od dwudziestu lat, a tym samym mam duże doświadczenie w tej dziedzinie. Dzięki wyjazdom za granicę miałem okazję nabyć jeszcze więcej wprawy w posługiwaniu się językiem angielskim w życiu codziennym. Pracuję również jako egzaminator OKE.  

 

Atrakcyjne ceny

Oferowane przeze mnie stawki za lekcje i korepetycje z angielskiego są niższe niż te proponowane przez konkurencję. Nie oznacza to jednak, że zajęcia prowadzone są na gorszym poziomie – zdobyte doświadczenie pozwala mi w pełni sprostać wymaganiom uczniów.  

Ceny dostosowane są do czasu trwania lekcji, a także do wieku ucznia:

  • przeciętny koszt lekcji trwającej godzinę zegarową to 30 zł, a w przypadku uczniów szkół podstawowych jest jeszcze niższy;
  • dla uczniów spoza Polski cena wynosi około 60 zł;
  • lekcja udzielana w języku angielskim to natomiast koszt 70 zł;
  • dla stałych uczniów oferuję także atrakcyjne rabaty;
  • w przypadku korepetycji grupowych cena podnosi się zaledwie o 25%

Zapraszam także do zapoznania się z moją ofertą w zakresie nauki przedmiotów ścisłych: korepetycje z chemii online, korepetycje matematyki online oraz korepetycje fizyki online.

 

korepetycje z angielskiego online - korepetycje online angielski - korepetycje angielski online - zapraszam do kontaktu.