Korepetycje z matematyki online

“Nie przejmuj się, jeżeli masz problemy z matematyką. Zapewniam Cię, że ja mam jeszcze większe.”

~Albert Einstein

Obudź w sobie fascynację matematyką

Choć dla niektórych może to brzmieć komicznie i na sama fraza “fascynacja matematyką” jest jedynie nieśmiesznym oksymoronem, to głęboko wierzę, że u każdego drzemie (albo jest mocno, mocno uśpiona) dusza matematyka. Potrzeba jedynie dobrego bodźca do jej obudzenia. W trakcie moich korepetycji z matematyki online zrobię co w mojej mocy, żeby ją aktywować. Choćby na potrzeby zdania egzaminu czy matury z matematyki.

Skuteczność online

Doskonale zdaję sobie sprawę, że aby skutecznie i trwale nauczyć się matematyki, trzeba ją przede wszystkim zrozumieć, a nie tylko wykuć sposób w jaki rozwiązujemy danego typu zadania. Dlatego do każdego ucznia podchodzę indywidualnie stosując specjalnie dopasowane metody. Wszystko po to, aby uzyskać jak największą skuteczność prowadzonych przeze mnie korepetycji z matematyki. Dodatkową efektywność lekcji można uzyskać dzięki wcześniejszemu przygotowaniu stałego harmonogramu spotkań oraz określeniu zakresu materiału, na przykład poprzez wybór konkretnego podręcznika czy zbioru zadań według którego będą prowadzone lekcje.


Satysfakcja gwarancją jakości

Mimo, że wiele osób powątpiewa w skuteczność korepetycji online z matematyki (zwłaszcza z matematyki!) to są to bezpodstawne wątpliwości. Brak konieczności dojazdu i komfortowe zapoznawanie się z tematem w zaciszu własnego domu, bez zbędnego rozpraszania jest dla wielu uczniów dużym plusem takiej formy korepetycji. Kolejną zaletą jest możliwość udzielania korepetycji osobom, które znajdują się obecnie poza granicami Polski. Dodatkowo, jeżeli ktoś preferuje jednak spotkanie twarzą w twarz, na terenie Poznania i okolic oferuję zajęcia z dojazdem do ucznia.

Skuś się na więcej

Oprócz korepetycji online z matematyki oferuję także zajęcia z:

- fizyki

- chemii

- kursy angielskiego online

Także lekcji z przedmiotów ścisłych mogę na życzenie ucznia udzielać w języku angielskim.

Zapraszam do kontaktu i umówienie się na pierwsze spotkanie, gdzie wyjaśnię wszelkie wątpliwości i będę mogli Państwo samodzielnie zobaczyć jak przebiegają takie korepetycje z matematyki online.

Korepetycje z matematyki online - zapraszam do kontaktu