Korepetycje z fizyki online

“Fizyka rozszerza nasze horyzonty myślowe, jest ona doskonałą szkołą naukowego myślenia, naukowego krytycyzmu i naukowej skromności.”

~Arkadiusz H. Pierek

Otwórz dla siebie nowe możliwości

Kiedy chcielibyśmy zliczyć, w ilu sytuacjach w życiu przydatna okaże się dla nas fizyka, to nawet po prowadzonych przeze mnie korepetycjach z matematyki mielibyśmy z tym duży problem. Od dźwigania siatek z zakupami zaczynając, na termodynamice… nie kończąc. Dlatego też warto zaprzyjaźnić się z tą dziedziną nauki, a im szybciej to zrobimy, tym lepiej na tym wyjdziemy. Nie mam tutaj na myśli jedynie zdanego egzaminu czy matury na 100%, ale poszerzenia swojego spojrzenia na świat. Dlatego serdecznie zachęcam Państwa do zapoznania się z oferowanymi przeze mnie korepetycjami z fizyki online.

Fizyka online

Możliwości obliczeniowe komputerów są nieustannie wykorzystywane przez fizyków. Komputer może okazać się być przydatny także Tobie, bo to dzięki temu narzędziu mamy możliwość przeprowadzenie korepetycji z fizyki online. Lekcje odbywają się za pomocą programu skype, co pozwala uczniom na zapoznanie się z tematem bez wychodzenia z domu. Choć niektórzy poddają pod wątpliwość taką technikę nauczania, to grono usatysfakcjonowanych studentów i osiągnięcie przez nich zamierzonych celów świadczy o efektywności korepetycji online z fizyki.

Efekty dzięki sprawdzonym metodom

Skuteczność takich korepetycji z fizyki online może być dodatkowo zwiększona przez regularnie spotkania we wcześniej ustalonych terminach, a prowadzenia zajęć według wcześniej ustalonego programu - na przykład poprzez trzymanie się wybranego podręcznika czy zbioru zadań. Doskonale zdaję sobie sprawę, że każdy inaczej przyswaja sobie wiedzę, dlatego do moich uczniów podchodzę indywidualnie, a wieloletnie doświadczenie pozwala na dobranie odpowiednich metod dla osiągnięcia jak najlepszych efektów.

Więcej możliwości

Oprócz korepetycji z fizyki online prowadzę także zajęcia z: 

Także przedmioty ścisłe, na życzenie ucznia, mogę za dodatkową opłatą prowadzić w języku angielskim.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i umówienie się na pierwsze zajęcia, gdzie będą mogli Państwo sami zobaczyć jak wyglądają prowadzone przeze mnie zajęcia.