Korepetycje z chemii online

“Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.”

~Maria Skłodowska-Curie

Chemia dla każdego

Bez względu na to czy postrzegasz siebie jako humanistę i oblane egzaminy z chemii zmywają Ci sen z powiek czy wręcz przeciwnie, pragniesz dokładniej poznać tę dziedzinę wiedzy nawet na bardzo zaawansowanym poziomie i szukasz skutecznych korepetycji z chemii online - trafiłeś w dobre miejsce. 

Bez wychodzenia z domu

Doskonale zdaję sobie sprawę, że w obecnym tempie życia i wielości spraw które nas otaczają, w wyborze korepetytora liczy się przede wszystkim lokalizacja i koszt lekcji. Dlatego oferuję przystępne ceny i dojazd do uczniów na terenie Poznania i okolic lub prowadzenie korepetycji z chemii online, za pomocą skype. Choć niektórzy powątpiewają w efektywność lekcji prowadzonych zdalnie, to wieloletnie doświadczenie i grono usatysfakcjonowanych uczniów, którzy osiągnęli zamierzone cele świadczą o skuteczności tej metody.

Doświadczenie gwarantujące efekty

Jestem nauczycielem z wieloletnim stażem, który ma opanowany proces nauczania praktycznie na każdym etapie edukacji. Zdaję sobie sprawę, że każdy uczeń potrzebuje innego rodzaju pomocy, dlatego zawsze stosuję metody indywidualnie dopasowane do bieżących potrzeb. Nie uczę jedynie umiejętności rozwiązywania konkretnego typu zadań, ale całościowego zrozumienia tematu przez ucznia.

Dlatego w trakcie prowadzenia korepetycji z chemii online teoria przeplata się praktyką - oczywiście w dopasowaniu do umiejętności i pojętności ucznia. Efektywność nauczania podnosi również ustalenie stałego harmonogramu spotkań oraz określenie zakresu materiału np. poprzez wybór podręcznika czy zbioru zadań.

Szeroka oferta

Oprócz korepetycji z chemii online oferuję także zajęcia z:

matematyki

 - fizyki

kursy angielskiego

Oferuję także zajęcia z przedmiotów ścisłych prowadzone w języku angielskim, także online z uczniami spoza granic Polski. 

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu ustalenia ceny i terminu pierwszego spotkania, gdzie będą mogli Państwo sami stwierdzić efektywność prowadzonych przeze mnie zajęć.